Çok büyük heveslerle adım attığımız aile hayatında bazen mutluluğumuza gölge düşebiliyor. Eş ile yaşanan problemler, aile içerisindeki anlaşmazlıklar, hayatın olağan akışı içerisinde gerçekleşen bazı problemler bir gül çocuklarla ilgili yaşanan sıkıntılar gibi pek çok detayda uzman görüş almak istiyoruz. Aile içerisinde veya çocuğumuzla olan iletişimde sıkıntılar yaşadığımız zamanlar olabiliyor. Evliliğimiz ilgili olan detaylar da pek çoğumuz için yorucu bir hale gelebiliyor. Çiftlerin çok iyi anlaşırken aynı eve yerleştikten sonra yaşadığı sorunlar kat ve kat büyüyerek evlilikleri bitirme noktasına gelebiliyor.

Aile İçerisindeki Anlaşmazlıklar

Hiç kimse boşanmak için evlenmiyor, bu sebeple temelde gösterdiğimiz ilk davranış problemlerimizi çözerek aile ve evliliğin bize devam edebilmek oluyor. Pek çok uzmanın da boşanma kararı gerçekleştirmeden önce tavsiye ettiği bir aile terapisti ile görüşmek hayat kurtarıcı detaylardan biridir. Gerek çocuklarımızla ortak olarak gerekse yalnızca eşiniz veya partnerinizle ilgili sıkıntılarımızı çözebilmek için uzman görüşü almak hem ailemizin hem de evliliğimizin kurtulmasına olanak sağlayabiliyor.

Çift ve Aile Terapisi

Aileyi dağıtmadan veya evliliği bitirmeden önce mutlaka bir uzman psikologdan destek almak artık günümüzün rutini haline geldi. Yaşadığımız şehirde en doğru hizmeti veren ve alanında uzman olan bir çift ve aile terapisti bulmak bu minvalde atacağımız ilk adımlardan biri oluyor. Ezgi Uluyurt Çift ve aile terapisi alanında uzun yıllardır hizmet veren, aile anlaşmazlıklarda veya çiftler arasında yaşanan problemlerde Uzman danışmanlık sağlayan bir psikologtur.

Kırıkkale Çift ve Aile Psikoloğu

Aile içerisinde veya partnerinizle yaşadığınız tüm problemler konusunda uzman destek alabileceğiniz ezgi uluyurt uzun yıllardır verdiği psikolojik danışmanlık hizmetleri ile göz dolduran bir akademik geçmişe sahiptir. Aile içerisinde yaşadığınız hemen hemen tüm problemler konusunda çözümler bulabileceğiniz Kırıkkale çift ve aile psikoloğu olarak Ezgi uluyurt’u tercih edin.